Select Page

SPISAK KANDIDATA KOJI ISPUNJAVAJU UVJETE ZA POLAGANJE STRUČNOG ISPITA ZA POSREDNIKE U OSIGURANJU ZAKAZANOG ZA 21.04.2018. godine

 

ZASTUPNICI

Grupa I (u 10 sati)

 

  1. Aganović Šaban
  2. Agić Hidajeta
  3. Alibašić Mirza
  4. Babić Šeherzada
  5. Begić Mirsad
  6. Bošnjaković Aida
  7. Buro Senada
  8. Buturović Edin
  9. Čaušević Aldijana
  10. Ćehajić Edin
  11. Dubinji Nina
  12. Džihanić Aida
  13. Fejzić Armin
  14. Goralija Ismir
  15. Hadžiomeragić Azra
  16. Helja Eldin
  17. Husejinović Mirela
  18. Ibrišimbegović Edina
  19. Ibrulj Goran
  20. Imamović Damir
  21. Isaković Merima
  22. Jamaković Hasija
  23. Kokanović Almira
  24. Kovačević Ilijas
  25. Kubat Adnan
  26. Ljuca Nina
  27. Mašić Amela
  28. Matešić Nela
  29. Mehmedić Jasminka
  30. Milić Danijela
  31. Nuhić Melisa
  32. Redžepović Amar
  33. Rizvanović Mediha
  34. Sinanagić Zahida
  35. Sirćo Nejra
  36. Softić Merima
  37. Spahić Meliha
  38. Suljić Armin
  39. Tafro Nedim
  40. Teskeredžić Anes
  41. Trubljanin Fikret
  42. Vajzović-Balihodžić Dina
  43. Varajić Vasvija
  44. Zamboni Željka

 

 

Grupa II (u 11:30 sati)

  1. Ahmetašević Ita
  2. Alagić Alen
  3. Aličić Mensura
  4. Bajrić Ibrahim
  5. Čale Blaženka
  6. Čavara Irena
  7. Čurak Helena
  8. Ćavarušić Pero
  9. Dalić Kristijana
  10. Dalić Martina
  11. Dedić Dino
  12. Delić Ferid
  13. Dobridoli Eldin
  14. Hadžibegović Džana
  15. Halilović Dževahira
  16. Halkić Amela
  17. Handžić Adela
  18. Harbaš Dijana
  19. Hurić Alma
  20. Ibrić Mirnel
  21. Imamović Adi
  22. Jovanović Igor
  23. Kaknjašević Nermina
  24. Komadina Tanja
  25. Krđalić Elma
  26. Lončar Paula
  27. Mehmedović Irma
  28. Memić Mirela
  29. Mešić Arnel
  30. Milićević Ivana
  31. Milićević Nela
  32. Muhić Amra
  33. Mušić Admir
  34. Nedić Marina
  35. Nuhić Adaleta
  36. Pađen Nisveta
  37. Pitnjaković Erol
  38. Rahmanović Jasmin
  39. Redžić Denisa
  40. Rekić Nerma
  41. Stipić Josip
  42. Suljić Majda
  43. Šoše Antea
  44. Špehar Sandra
  45. Topčagić Mediha
  46. Tole Mirko
  47. Uzunić Senad
  48. Velić Alma
  49. Vučina Danijela

 

BROKERI

  1. Avdičević Selma – polaže u Grupi I u 10 sati

 

Ispit će se održati sa početkom u 10 sati za Grupu I i u 11:30 sati za Grupu II, u zgradi Bosna reosiguranja u Sarajevu, u ulici Zmaja od Bosne broj 74.