Select Page

SPISAK KANDIDATA KOJI ISPUNJAVAJU UVJETE ZA POLAGANJE STRUČNOG ISPITA ZA POSREDNIKE U OSIGURANJU ZAKAZANOG ZA 22.09.2018. godine

 

ZASTUPNICI

Grupa I (u 10 sati)

 

  1. Bajraktarević Hajrija
  2. Bašić Izet
  3. Berbić Damira
  4. Blaškić Robert
  5. Cucović Amra
  6. Delić Sanita
  7. Drkenda Muris
  8. Džindo Amina
  9. Fazlić Senaid
  10. Golubović Muamer
  11. Hadžović Mehmedalija
  12. Hamza Džana
  13. Hercegovac Bakir
  14. Hodović Mirela
  15. Hodžić Džejla
  16. Ibraković Dženana
  17. Imamović Aldin
  18. Ivković Antonio
  19. Jašarević Adisa
  20. Karamustafić Armin
  21. Kuloglija Sadeta
  22. Mahmutović Nermina
  23. Martinović Gordana
  24. Mehić Adnan
  25. Mehmedović Edin
  26. Mehmedović Samra
  27. Merić Elvir
  28. Muderizović Amar
  29. Mujezinović Nurudin
  30. Musić Amir
  31. Omerbegović Asmir
  32. Parić Ahmed
  33. Pepeljak Hajrudin
  34. Peštek Aldin
  35. Pojskić Maja
  36. Sjerotanović Muhamed
  37. Šestić Sarajlić Amna
  38. Tabaković Harisa
  39. Tirić Admir
  40. Valjevac Salih
  41. Vražalić Nasir
  42. Zilić Sermin

 

Grupa II (u 11:15 sati)

 

  1. Abaza Nedim
  2. Bajrektarević Zijo
  3. Bećirspahić Jasmina
  4. Begović Muhidin
  5. Berberović Damir
  6. Blaž Biljana
  7. Buntić Jovanović Ivana
  8. Ćosić Aida
  9. Ćufurović Izeta
  10. Drežnjak Blagica
  11. Drežnjak Renata
  12. Hadžić Emina
  13. Husrep Edita
  14. Ibrić Mirheta
  15. Idrizović Itka
  16. Imamović Naida
  17. Jelić Anita
  18. Jovanović Bojan
  19. Kapuran Jovana
  20. Karakaš Dario
  21. Kevrić Adis
  22. Kolašinac Adnan
  23. Kuljić Hasiba
  24. Marić Ivan
  25. Marić Miro
  26. Martinović Karlo
  27. Muharemović Azra
  28. Muhić Mirnes
  29. Mujan Amir
  30. Mulahmetović Mirsad
  31. Mustapić Vladimir
  32. Paradžik Mila
  33. Planinić Ivana
  34. Seferović Mirza
  35. Suljić Samira
  36. Šarović Slađana
  37. Šimunović Goran
  38. Škrobo Sanja
  39. Šuta Ramiz
  40. Toman Sanja
  41. Trgovčević Amel
  42. Unkić Armin
  43. Unkić Mirza

 

BROKERI

  1. Luburić Ivan – polaže u Grupi II u 11.15 sati
  2. Žutić Nermin – polaže u Grupi I u 10 sati

 

Ispit će se održati sa početkom u 10 sati za Grupu I i u 11:15 sati za Grupu II, u zgradi Bosna reosiguranja u Sarajevu, u ulici Zmaja od Bosne broj 74.